Son Dakika Haberler

19-25 Ekim haftalık burç yorumları | Haftalık burç yorumları

19-25 Ekim haftalık burç yorumları | Haftalık burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Burç severler için 19-25 Ekim haftalık burç yorumlarını haberimizde derledik. Burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 19-25 Ekim haftalık burç yorumları…

19-25 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar;

Haftaya aşk hayatınız, çocuklarla ilgili gelişmeler hobileriniz ya da size keyif veren konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Ay’ın Mars’la yapacağı uyumlu açı yeni başlangıçlara adım atmanıza yardımcı olacak cesareti yaratacaktır. Spor ya da yeni bir hobi gibi aktivitelere dahil olabilirsiniz. Çalışma alanınızdan da alacağınız olumlu etkiler finans alanında bazı fırsatları karşınıza çıkarabilir.

Salı ve Çarşamba günleri ikili ilişkilere dikkate etmeniz gerekebilir. Güneş Mars karşıtlığı özel hayatınızı içeren konularda denge bulmanızı zorlaştıracak etkiyi yaratabilir. geçmiş konulara çok takılmadan ilerlemeye çalışın.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

boğa burcu

 

Sevgili Boğa;

19-25 Ekim haftalık burç yorumları boğa burcuna ev, aile yuva konularının daha çok ön planda olacağı etkilerle başlatıyor.dayalı konularda beklenmedik olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.
Salı ve Çarşamba günleri sağlık konularına dikkat etmeniz gereken durumlar oluşabilir. Günlük planlarınızda aksaklıklar denge kuramayacağınız durumlar karşınıza çıkabilir. Öfke kontrolüne dikkat ederek hareket etmeye çalışın.

19-25 Ekim haftalık burç yorumları – Çarşamba günü Merkür Akrep burcunda retro hareketine başlayacak. İletişim ve teknoloji konularında aksamalar, anlaşmazlıklar, sıkıntı oluşturacak durumlar sıkça ortaya çıkabilir. Teknolojik aletlerinizde bozulmalara karşı yedekleme gibi önlemler alın.

Ikizler s Habernet

Sevgili ikizler;

Haftaya iletişim, eğitim, yakın çevre ya da kardeşlerle ilgili konuların daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Sosyal alandan olumlu etkilerle karşılaşacağınız organize planlar yapacağınız durumlar oluşabilir.
Salı ve Çarşamba günleri aşk alanından zorlayıcı etkiler oluşabilir, sosyal alan ve aşk hayatınızı dengeye koymak zorlaşabilir. İleriye yönelik planlarınızı oluştururken riskli kararlar alabilirsiniz dikkatli olmanızda yarar var.
Çarşamba günü Akrep burcunda Merkür retrosu başlayacak.

Günlük planlarınız, çalışma koşullarınız, ortak iş arkadaşlarınız ve sağlık konularınızı kapsayan durumlarda iletişime yönelik anlaşmazlıklar planlarda ertelenmeler ya da bazı olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle günlük planlarınızda aksamalara karşı dikkatli hareket etmelisiniz. İş arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar oluşabilir bazı gizli konular ortaya çıkabilir bu süreçte olayları hırsla değerlendirmemeye özen gösterin.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeç;

Haftaya maddi konuların ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. İş alanınızda alacağınız olumlu etkiler bazı parasal fırsatları karşınıza çıkarabilir. Yeni projeler ya da yeni karşılaşacağınız kişilerden doğabilecek olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Salı ve Çarşamba günleri ev, aile konularında denge kuramayacağınız durumlar oluşabilir. İş ve ev konularınızda oluşabilecek agresif olaylarda dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Geçmişe dayalı konular yeniden karşınıza çıkabilir. Aile içinde oluşabilecek egoya dayalı çekişmeler bu konularda denge oluşturmanız gereken durumlar söz konusu olabilir.

Çarşamba günü Akrep burcunda başlayacak olan Merkür retrosu aşk ve çocuklarınızı kapsayan konularda etkisini gösterecek. Merkür bu alanda iletişime dayalı problemleri açığa çıkarabilir. Anlaşmazlıklar, gizli konuların açığa çıkması kıskançlıklardan doğacak bazı sıkıntılı durumlar oluşturabilir.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya ay’ın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Kendinizi daha rahat ortaya koyarken maddi konularda da bazı olumlu gelişmelerle de karşılaşabilirsiniz. Aile alanından maddi destek oluşturacak durumlar karşınıza çıkabilir.

Çarşamba günü Merkür Akrep burcunda retro hareketine başlayacak. Ev, aile, yuva konularınızda oluşacak olan Merkür retrosu iletişime yönelik konularda bazı anlaşmazlıkları ortaya çıkaracak etkiyi yaratabilir. Ev içi tadilat gerektiren durumlar söz konusu olurken ev aletlerinde de bozulmalar oluşabilir.

Aile içi olaylarda geçmişe dayalı ya da gizli kalmış konular yeniden ortaya çıkabilir bunlara bağlı iletişim problemleriyle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

basakk s Habernet

Sevgili Başak;

Haftaya kendinizi daha çok geri planda tutmak isteyeceğiniz enerjinizin düşük olacağı bir etkiyle başlayabilirsiniz. Kendinizi geri plana çekmek isteseniz de iletişimin ön plana çıkacağı planlar oluşması muhtemel.
Salı ve Çarşamba günleri parasal konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Finans alanında denge kurmakz zorlaşabilir geçmişe dayalı ödemeler gündeminize gelebilir.
Çarşamba günü Akrep burcunda başlayacak olan Merkür retrosu yakın çevre, kardeşler, eğitim ve iletişime dayalı konuları içeren alanınızda etkisini gösterecek. Anlaşmazlıklar, planlarda değişiklikler, ortaya koyacağınız projeler varsa gecikmeler ya da yanlış durumlar oluşabilir. Teknolojik aletlerde sıkıntılı durumlar bozulmalar söz konusu olabilir. Önleminizi alarak ilerlemek size yarar sağlayacaktır. Eğitim konularınız varsa Merkür retrosu bu alanda da sıkıntılı süreç oluşturabilir.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya sosyal konuların ön plana çıkacağı daha çok organizasyon içerisinde olacağınız etkilerle başlıyorsunuz. Maddi konularda da olumlu etkilerle karşılaşabilir beklenmedik parasal fırsatlar elde edebilirsiniz.
Salı ve Çarşamba günleri ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Çatışmaya yönelik durumlar oluşabilir bu konularda denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Kararlarınızda daha çok biz olgusuyla ilerlemeye çalışın.

Çarşamba günü Akrep burcunda başlayacak olan Merkür retrosu maddi alanınızda etkisini hissettirecek. Parasal konularda gecikmeler söz konusu olabilirken planlarınızda da bazı gecikme ya da aksaklıklar oluşabilir. Geçmişe dayalı konular yeniden karşınıza çıkabilir, maddi planlarınızda engellenmeler söz konusu olabilir.
Cuma günü sizin burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay aile konularınızı yeniden ortaya çıkaracak etkiyi yaratacak.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya iş ve kariyer konularınızın daha çok ön plana çıkacağı dış alanda daha çok etkili olacağınız olumlu enerjilerle başlıyorsunuz. Sosyal alandan da etkin olacağınız yeni kişiler ya da fırsatlara açık etkiyi yakalayabileceksiniz
Salı ve Çarşamba günleri oluşan Güneş Mars karşıtlığı günlük planlarınızda denge kurmakta zorlanacağınız etkiyi yaratabilir. Ego çatışmaları ya da sizin geri planda kalmak zorunda olacağınız konular ortaya çıkabilir sakarlıklara ve kazalara da dikkat etmeniz gerekebilir.

Çarşamba sizin burcunuzda başlayacak olan Merkür retrosu iletişim sorunlarını açığa çıkarabilir. Teknolojik aletlerde bozulmalar planlarınızda gecikmeler söz konusu olabilir. Geçmiş konular sıklıkla gündeminize gelirken geçmişe dayalı kişilerde yeniden hayatınıza dahil olabilir.

Merkür retrosu boyunca olayları daha derinden araştırma isteği oluşabilir yalnız karşılaştığınız sonuçlar sizi olumlu olaylar yaşatmayabilir dikkatli olmanızda yarar var. Cuma günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ruhsal olarak sizi biraz zorlayabilir. İçsel dengeyi bulmak zorlaşırken yakın çevre ya da kardeşlerle iletişime dayalı konularda çatışmalar ortaya çıkabilir.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

yayy s Habernet

Sevgili Yay;

Haftaya uzak alandan alacağınız haberler, yabancılarla görüşmeler, eğitim, seyahat planlarınız ya da uzak akrabalarınızı içeren konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. iş alanından alacağınız olumlu etkiler beklenmedik kişilerden oluşabilecek fırsatları karşınıza çıkarabilir.

Çarşamba günü Akrep burcunda başlayacak olan Merkür retrosu 12. Ev alanınızda etkisini gösterecek. Gizli konular, sırların açığa çıkması ya da beklenmedik kişilerle oluşabilecek iletişim problemlerini ortaya çıkarabilir. Zihinsel olarak daha yorgun ve odaklanamayacağınız etki oluşabilir. İletişim problemlerini beklenmedik alanlarda yaşayabilirsiniz.

oğlk s Habernet

Sevgili Oğlak;

Haftaya finans, ödemeler, alacaklar ya da vergi gibi konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Uzak alandan alacağınız haberler olumlu gelişmeleri karşınıza çıkarabilir, yeni fırsatlar oluşturabilirsiniz.
Salı ve Çarşamba günü etkili olan Güneş Mars karşıtlığı aile ve iş alanında denge kurmanızı zorlaştırabilir. Ev alanında oluşacak aksilikler iş planlarınızı aksatabilir.

Çarşamba günü başlayacak olan Merkür retrosu sosyal alan, arkadaşlıklarınız, organizasyon etkinlikleriniz, iş kazançlarınız ya da ileriye yönelik planlarınızı içeren alanda etkisini hissettirecek. Planlarınızda aksamalar, gecikmeler söz konusu olurken iletişime dayalı konularda da problemler oluşabilir. Geçmişe dayalı kaçırdığınız fırsatlar yeniden karşınıza çıkarken geçmiş bağlantılı kişiler de yeniden hayatınıza dahil olabilir.

 

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Kova;

Haftaya ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. iletişim konularında olumlu etkiler oluşacağı gibi, finans konularında da beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkabilir.
Salı ve Çarşamba günleri oluşan Güneş Mars karşıtlığı eğitim, iletişim, konularında olumsuz durumlar oluşturabilir. Uzak mesafe kişilerle denge kurmakta zorlanabilir, yabancılarla ortak işleriniz varsa egosal çatışmalar ortaya çıkabilir.
Çarşamba günü başlayacak olan Merkür retrosu iş ve kariyer alanınızda etkisini gösterecek. İş planlamalarınızda, iletişime dayalı konularda teknolojik aletlerde hatta projelerinizde oluşabilecek aksaklıkları ya da sıkıntıları sıkça ortaya çıkarabilir. İş konularında oluşabilecek olumsuzluklara karşın önceden önlem alarak ilerlemeye çalışın.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma konularınız, sağlık etkilerinizin ön plana çıkacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Maddi konularda günlük planlarınızı olumlu etkileyecek fırsatlar oluşabilir.
Salı ve Çarşamba günü etkisi oluşan Güneş Mars karşıtlığı maddi kaynaklarınızda gelir gider dengesini kurmanızda zorluk yaratabilir. Geçmişe dayalı ödemeler yeniden karşınıza çıkabilir.

Çarşamba günü başlayacak olan Merkür retrosu eğitim, seyahat, hukuksal konular, uzak alanda bulunan kişiler ya da yabancılarla ortak işlerinizi kapsayan konular üstünde etkisini hissettirecek. Gecikmeler, anlaşmazlıklar, iletişime dayalı problemler oluşması muhtemel. Planlarınızda aksamalar ya da ertelenmeler söz konusu olabilir.
Cuma günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeni ay finans alanınızda etkisini gösterecek.

Ödeme, alacak, kredi, vergi gibi konularda bazı zorlanmalar söz konusu olabilir. Satürn ve Plüto’nun da etkin olacağı bu yeni ay’da ileriye yönelik planlarınızda zorlanmalar oluşabilir, baskı kısıtlamalar yada yetersiz kalacak durumlar ortaya çıkabilir. Pazar günü kesinleşecek olan Mars Jüpiter karesi maddi kaynaklarınızda ani kararlar almadan harcamaları kontrollü yaparak ilerlemeniz gerektiğine işaret etmekte.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)