Son Dakika Haberler

17-23 Ağustos haftalık burç yorumları | 17 23 Ağustos 2020 burç yorumları

17-23 Ağustos haftalık burç yorumları | 17 23 Ağustos 2020 burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Günlük ve haftalık burç yorumlarını merak eden  burç severler için 17-23 Ağustos haftalık burç yorumları burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 17-23 Ağustos haftalık burç yorumları, Ağustos burç yorumları…

17-23 AĞUSTOS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar;

Haftaya Kova burcunda oluşacak dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Sosyal alan, arkadaşlıklar, ileriye yönelik planlarınız hatta iş kazançlarınızı kapsayacak konular daha çok ön plana çıkabilir. Haftanın ilk gününe iş ve para konuları damga vururken, maddi konularda tedbirli davranmayı ihmal etmeyin, farklı ve sıra dışı düşünceleriniz olabilir. Bu hafta başlayan Uranüs retrosu güven konusunda değişen tutum ve düşüncelerinizi içselleştireceğiniz bir süreci de başlatıyor. 

Daha çok kendi fikirlerinize ve içsel sezginize güvenerek ilerlerseniz bu dolunay size farklı açılarda oluşturacağı desteği sağlayacaktır. Aile ve iş konularında her ne kadar biraz karamsar olsanız da oluşabilecek fikirler güçlü ilerlemenize yardımcı olacak. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizi belirleyebilir. Hafta sonuna doğru ise hedeflerinize, planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza sıkıca sarılabilir, otorite konumundaki kişilerden ve üstlerinizden destek görebilirsiniz. Tepkilerinizi biraz fazla yansıtabilirsiniz. Sakin ve ani kararlardan uzak durarak ilerlemeye gayret gösterin.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Boğa;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. İş, kariyer konularınızın ön plana çıkacağı bu dolunay’da bazı kararları artık gündeme koyabilirsiniz. Yeni haftanın hemen başında gerçekleşen dolunay iş yaşamınıza, görev ve sorumluluklarınıza ışık tutarken bu alanda bazı farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir. İçinden geçtiğiniz değişimi gizlemeniz artık mümkün olmayabilir.  Aile alanınızdan da alacağınız bu etki belki mevcut düzeninizin değişimi ile ilgili olayları açığa çıkarabilir. Olayları fazla abartmadan değerlendirmeniz, ve öncelikle planlarınıza odaklanarak ilerlemeniz size fayda yaratacaktır.

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili ikizler;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Yabacılar, uzak alanda bulunan kişiler, seyahatler, eğitim alanınız, idealize ettiğiniz düşünceleriniz ya da hukuksal durumlarınız varsa bu konular daha çok görünür hale gelecek.Dolunayla açılan yeni haftada yine birbirinden heyecan verici gelişmeler var. Sarsan bir farkındalık etkisi yaratan dolunay uzaklarla ilgili bir konuyu gündeminize taşıyabilir.

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeç;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Ortak kazançlar, ödemeler, krediler, vergi yada sigorta gibi konuların daha çok gündeminize taşıyacaktır. Ödemeleriniz de yada finans alanınızda bazı düzenlemelere girebilir, yeni kararları hayata geçirebilirsiniz. Geçmiş ilişkilerin gündeminizde olduğu hafta boyunca akılcı, sağlıklı kararlar almalı, sorunlu veya tıkanıklık yaşanan ilişkileri objektif bir şekilde değerlendirmeli, kendi değerinizi koruyarak karar vermelisiniz. Bazı ilişkilerde beklentilerinizi bulamamak ayrılığa, mesafeleşmeye neden olabilir.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konular daha çok ön plana çıkacak. Bazı kararlar oluşması muhtemel. Zira bu hafta enerjinize, inançlarınıza göre deneyimleri kendinize çekiyor olacaksınız. İş hayatında karmaşık bir durum önünüze gelebilir. Yetenekleriniz ve öngörüleriniz sayesinde çözüm ve başarı sağlayabilirsiniz. Hafta boyu Yeni Ayın etkileriyle beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilir, sevindirici haberler alabilirsiniz. Her anlam da yeni fikirleri yada planları hayata geçirmeniz gerekebilir.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Başak;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Günlük planlarınız, çalışma koşullarınız, sağlık konularınızın daha çok ön plana durumlar oluşacaktır. Planlarınız da yeni kararlar oluşabilir bazı konulara artık nokta koymanız gerekebilir. Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ayın burcunuza etkileriyle yanılgılarınızı fark edebilir, kendinizi ve gerçek duygularınızı keşfedebilirsiniz. Yüzleşmeler yaşamaktan kaçmamalı, korkuların üzerine gitmenin sizi hafifleteceğini bilmelisiniz. Diyet, spor ve tatiller gündeminizde olabilir..

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Aşk hayatınız, çocuklar ile ilgili konular, hobileriniz yada size keyif veren tüm uğraşların daha görünür olacağı bir dolunay yaşayabilirsiniz. Bu konularla ilgili kararları hayata geçirebilir, bazı yeni adımlar atacağınız durumlar yaşayabilirsiniz.Ortak finansal planlamalar, yardımlaşmalar gündeminizde. Bir ortaklığa dahil olabilir, ortaklıkta düzenlemeye gidebilirsiniz. Süreç içerisinde ilişkilerde gizli eylemlerden kaçınmalısınız.Günlük yaşamınız içerisinde eşya kayıplarına dikkat etmeli, ev içinde güvenliği sağlamaya özen göstermeli, ev kazalarına karşı kontrollü olmalısınız.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Ev, aile, yuva konularınızın daha ön planda olacağı bir dolunay olacak. Aile konularında yeni kararlar oluşabilir, babanızla ilgili bir destek söz konusu olabilir. Ev alanınız da bazı şeyleri tamamlayıp yeni planlar devreye sokabilirsiniz.  Girişimci yönlerinizi daha çok ortaya koyabilir, ikili ilişkilerde daha fazla söz sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sabırsızlığınızı kontrol etmek. Ardından hafta ortasında iş ve para konularıyla ilgilenebilir, bir miktar para harcayabilirsiniz, alışverişlerinizde kontrollü davranmaya dikkat.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları
17-23 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Yay;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Yakın çevre ilişkileriniz, kardeşlerle ilgili konular, iletişim yada eğitim ile ilgili konuların ön plana çıkacağı bir dolunay olacak. Yeni kararlar almanız yada bazı olaylara sonuç koymanız muhtemel.Hafta ortasında Ay burcunuzda tadını çıkarın

Haftanın ilk iki gününde kontrolünüz dışı konular gündeminizi belirlerken akışta kalmanız gerekebilir ancak dalgınlığa, uykusuzluğa, unutkanlığa dikkat etmelisiniz. İletişim karmaşasını iyi yönetmelisiniz. Ardından hafta ortasında Ay burcunuzda ve özellikle ev ve aile konularında kendinizi gösterebilirsiniz

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları
17-23 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Oğlak;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Parasal konular, maddi kaynaklar, harcamalar gibi durumların daha ön planda olacağı bir dolunay olacak. Para konularınız da yeni kararlar yada girişimler oluşabilir. Düzenlemelerinizi yeniden gözden geçirebilir, yeni atılımlara girebilirsiniz. Aile büyükleri, erkek kardeşler süreç içerisinde dikkat gerektiren kişiler olacak. Çocuk sahibi olmakla ilgili zorlayıcı konular gündeminizde olabilir. Ev içi tadilat ve yenilemelerle ilgilenebilirsiniz.Ani beklenmedik gelişmeler para kayıplarına sebep olabilir.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Kova;

Haftaya sizin burcunuzda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Bu dolunay uzun süredir biriktirdiğiniz duyguları bir anda ortaya çıkaracak bir etki yaratabilir. Yeni kararlar yeni adımlar yeni planlar ve tabi ki bazı konularda artık sonlanmalar yaratabilir. Özellikle ruhsal alandan bazı duygularınızı bir anda dışa yansıtabilirsiniz. Seyahat ve yolculuklarda mecburi değişiklikler yapılabilir. Ev içinde duygusal veya fiziksel bir karmaşa söz konusu olabilir. Bir tadilat ve yenileme sebebiyle ev ortamı karışabilir. Ev halkıyla inatlaşma ve bencillik sebebiyle duygusal mesafeleşme çalışabilir.

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya Kova burcunda oluşacak dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Enerjinizi yükseltmekte zorlanabilir, kendinizi daha çok geri plana çekmek isteyebilirsiniz. Ruhsal olarak biriktirdikleriniz daha çok açığa çıkabilir. İçsel düşünceleriniz de bazı kararlar alabilir ve bunları uygulamak isteyebilirsiniz. Bugünlerde iki farklı yol, iki farklı seçenek arasında olabilirsiniz. Riskli ve uzun vadeli kararlardan hafta sonuna kadar kaçınmalı, aceleci olmamalısınız. Aşırı mantıksal yaklaşım, aşırı somut düşünme detayları ve anlamları kaçırmanıza neden olabilir. Kazanç ve harcama arasında dengesizlik oluşabilir.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)