Son Dakika Haberler

16 Mayıs Ay Tutulması Etkileri 2022

16 Mayıs Ay Tutulması Etkileri 2022
Okunma : Yorum Yap

16 Mayıs Ay Tutulması Etkileri 2022.. 16 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması 2022 yılının ilk ay tutulması olacak.

16 Mayıs 2022’de, Türkiye saati ile 07:13’te başlayacak tutulma, Türkiye’den gözlemlenmeyecek.  Bu Tutulmanın Görüleceği Yerler; Büyük Okyanusun Güney doğusu, Antartik yarımada Güney Amerika kıtasının güneyi olacak.

16 MAYIS AY TUTULMASI ETKİLERİ 2022

Ay tutulması Merkür retrosu ve Güney düğüm etkisi ile gerçekleşecek… Yanı sıra transit Jüpiter koç burcuna geçiş yapmış olacak.  Akrep burcu derinlerde var olan duyguları, ortaya çıkaracaktır. Tarım, ekonomi, sanal paralar, sosyal medya, iletişim ve yeraltı-madenlerle ilgili konularda önemli olaylar ve değişimler olabilir.

Akrep burcu 8.ev ile bağlantılı olduğu için bu dönem önümüze gelebilecek bazı ana temalar;

⇒ Organize suç yapıları, çeteler, ajanlar

⇒ Tehlikeli ilişkilere girme

⇒ Senet, tahsilat, kredi, tefeciler, alacak- verecek konuları yüzünden çıkan olaylar

⇒ Polis, jandarma, asker haberleri ve askeri hareketlilik

⇒ Cinsel saldırıların artması, saplantılı aşklar, ölüm temaları. Cinayetin ana nedenleri saplantı, kıskançlık, tutku, haset ve para konuları

⇒ Madenler, tüneller, kazı çalışmaları gibi yer altında yürütülen işlemler

⇒ Tutulmalar depremleri de tetiklediği için, ülkemizde ve dünyada depremler meydana getirebilir.

⇒ Merkür’ün retro olması, sosyal medya konularında dikkatli olmaya uyarı yapıyor. Hesapların çalınması, bilgilerin sızdırılması, kandırılmalar olabilir.  

Tutulma haritasında yükselende ikizler burcu var. Merkür ise yine yönettiği burçta fakat rx. Bu dönem araç alım-satım işlemlerinde yeni düzenlemeler meydana gelebilir. Seyahatle alakalı, otobüs firmalarıyla alakalı (taksi vb..) yeni kararlar ortaya atılabilir. 

 Jüpiter’in koç burcunda yani ateş burcunda olması, çıkabilecek yangınlara karşı da uyarı yapıyor. 


Untitled 2 s Habernet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)