Son Dakika Haberler

16 22 Kasım 2020 haftalık burç yorumları

16 22 Kasım 2020 haftalık burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Burç severler için 16 – 22 Kasım haftalık burç yorumlarını haberimizde derledik. Burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 16 -22 Kasım haftalık burç yorumları…

16 -22 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar;

16 – 22 Kasım haftalık burç yorumları Koç burcunda:

Haftaya özellikle sabah saatlerinde aşk, çocuklar, hobileriniz ve size keyif verecek konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Öğleden sonra ayın Başak burcuna geçmesiyle beraber çalışma koşullarınız günlük planlarınızın ilerleyişini içeren konular devreye girecek.

Salı ve Çarşamba günleri bu konularda daha detaycı ve mükemmeliyetçi etkiler altına girebilirsiniz.
Salı günü kesinleşen Mars Venüs karşıtlığı ikili ilişkilerinizde oluşabilecek çatışmaları ortaya çıkarabilir.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

koç

Sevgili Boğa;

Haftaya günün ilk yarısını ev, aile ve yuva konularının ön plana çıkacağı etkilerle geçiriyorsunuz. Öğle sonrası ayın Başak burcuna geçmesiyle beraber aşk, çocuklar, hobileriniz ve size keyif verecek konuların daha çok ön plana çıkacağı etkiler oluşacak.

Çarşamba günü Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber evlilik, ortaklık, ikili ilişkiler gibi konularda iletişimin ön plana çıkacağı bir sürece geçiş yapacaksınız. Merkür Akrep burcunda bu konularda genelde kriz çözümü odaklı olmanızı sağlayabilir. Oluşacak konulara daha derinsel yaklaşım sergileyebilirsiniz bazı durumlarda daha çok araştırmacı bir ruh haline çekilebilirsiniz.

Cumartesi günü Mars retrosunun sona ermesiyle beraber uzun süredir ruhsal olarak yaşadığınız enerjisizlik artık sona erecek. Mars 12.ev alanınızda ilerlediği için oluşabilecek olası sakarlık ya da kazaları da ortaya çıkarabilir.

Ikizler s Habernet

Sevgili ikizler;

Haftaya özellikle sabah saatlerinde iletişime dayalı konular, yakın çevre ya da kardeşlerinizle olabilecek gelişmelerin daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Öğle sonrasında ayın Başak burcuna geçmesiyle beraber ev, aile ve yuva konularınız daha etkili olacak.

Çarşamba günü Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber günlük planlarınız, çalışma koşullarınız varsa iş arkadaşlarınız ya da sağlıksal konularınızın daha etkili olacağı bir sürece geçiş yapacaksınız. Merkür bu alanda iletişime ve yeni projelere dayalı gelişmeleri daha çok açığa çıkaracak enerjiyi yaratacak.

Araştırma isteği, oluşan konularda daha derinleşme durumları söz konusu olurken takım arkadaşlarınızla da zaman zaman kıskançlık yüzünden oluşabilecek sürtüşmeler ortaya çıkabilir.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

 

Sevgili Yengeç;

Haftaya maddi kazançlarınız, değer olgularınızı oluşturacak konuların özellikle sabah saatlerinde daha etkili olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Öğle sonrası ayın Başak burcuna geçmesiyle beraber iletişime dayalı konular, yakın çevre bağlantılı kişiler ya da kardeşlerinizle oluşabilecek konular daha çok ön plana çıkacak.

Çarşamba günü Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber aşk hayatınız, varsa çocuklar, hobileriniz ya da size keyif verecek konuların daha etkin olacağı bir sürece geçiş yapacaksınız. Merkür bu konularda iletişimi ön plana çıkarırken oluşabilecek olaylarda daha derinleşmenize yardımcı olacak etkiyi yaratacak.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya sabah saatlerinde ayın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Günün ilk yarısını kendinizi ortaya koymak istediğiniz konularda olumlu etkiler altında olup güne oldukça enerjik başlayabileceksiniz. Öğle sonrası ayın Başak burcuna geçmesiyle beraber maddi konular ve finans kaynaklarınızı içeren konular etkili olmaya başlayacak.
Çarşamba günü Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber ev, aile, yuva konularınızın ön plana çıkacağı sürece başlayacaksınız. Ev içi tadilat, düzenleme ya da taşınmaya bağlı durumlar söz konusu olabilir. Aile içi konularınız daha sık gündeminize gelebilir aile içinde bazı sırlar daha yüksek sesle konuşulmaya başlanabilir.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

basakk s Habernet

Sevgili Başak;

Haftaya sabah saatlerinde güne enerjiniz düşük olarak başlamanız muhtemel. Öğle sorası ayın sizin burcunuza geçmesiyle beraber kendinizi çok daha rahat ortaya koyabileceğiniz enerji oluşacak. Organize olacağınız işler ya da detay gerektiren çalışmalarınız varsa ay bu alanda size olumlu desteğiniz sağlayacak yardımcı etkiyi yaratacaktır.
Çarşamba günü Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber iletişime dayalı konular, yakın çevre bağlantılı kişiler, kardeşler ya da varsa eğitimle ilgili konularda daha etkili bir sürece geçiş yapacaksınız.

Merkür bu konularda iletişimi güçlendirirken oluşan konularda daha çok derinleşmenize yardımcı olacak etkiyi yaratacak. Akrep etkisiyle araştırma ve öğrenme isteği daha çok açığa çıkabilir ya da bilmediğiniz konulara odaklanıp kendinize yeni alanlar yaratabilirsiniz.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya günün ilk yarısı sosyal organizasyonlarınız, arkadaşlarınızla yapacağınız planlar iş bağlantılı maddi kazançlarınızın daha çok ön plana çıkacağı konularla başlıyorsunuz. Öğle sonrası ayın Başak burcuna geçmesiyle beraber enerjiniz biraz düşüş gösterebilir. Kendinizi çok fazla ortaya koymak istemeyebilir yalnız kalma ihtiyacınız artabilir.
Çarşamba günü Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber maddi kaynaklarınız, parasal dengeniz ve finans konularınızın daha çok ön plana çıkacağı bir sürece geçiş yapacaksınız. Merkür bu konularda yeni girişimleri ortaya çıkarırken farklı kazanç yolları araştırma isteğini de doğuracak etkiyi de oluşturabilir.
Cumartesi günü Mars retrosunun sona ermesiyle beraber bir süredir ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularınızda daha etkin ilerleyeceğiniz süreci başlatacak.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya günün ilk yarısında iş ve kariyer konularınızın ön planda olacağı konularla başlıyorsunuz. Öğle sonrasında ayın Başak burcuna geçmesiyle beraber sosyal organizasyonlarınız, arkadaşlarınızla yapacağınız planlar ya da iş kaynaklı maddi kazançlarınızın daha çok etkili olacağı bir sürece geçiş yapacaksınız.

Çarşamba günü Merkür’ün sizin burcunuza geçmesiyle beraber 02 Aralığa kadar iletişimde güçlü olacağınız bir sürece geçiş yapacaksınız. Merkür sizin burcunuzda ilerlerken hem kendinizi doğru ifade etmenize yardımcı olacak hem de konularda daha doğru bir şekilde derinleşmenize yardımcı olacak etkiyi yaratacak.

Yalnız Merkür sizin burcunuzda ilerlerken her şeyi daha fazla araştırma isteğinizi de ortaya çıkarabilir. Gizli konulara olan merak duygunuz daha çok açığa çıkabilir. hatta bu konuları açığa çıkarma isteği de oluşabilir..

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

yayy s Habernet

Sevgili Yay;

Haftaya günün ilk yarısı uzak alanlardan alacağınız haberler, yabancılarla ortak işler varsa eğitim konularınız daha çok etkili olacak. Öğleden sonra ayın Başak burcuna geçmesiyle beraber iş ve kariyer konularınız, dış alanda olan etkileriniz daha çok ön plana çıkacak.

Salı günü kesinleşen Venüs Mars karşıtlığı sosyal alan ve aşk konularında oluşabilecek zorlayıcı etkileri öne çıkarabilir. Aşk hayatınız ve sosyal konularınız da denge kurmakta zorlanabilir ya da istediğiniz desteği bulamayabilirsiniz.

Değer olgularına yönelik konularda alınganlık ya da anlaşmazlıklara bağlı çatışmalar oluşabilir.
Çarşamba günü Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber zihinsel olarak daha çok sorgulayacağınız ya da içsel düşünceleri daha yoğun yaşayacağınız bir süreç başlayacak. Bu süre zarfında gizli konulara daha çok meyilli olabilir ya da hayatınızda bazı gizli konular daha çok ortaya çıkabilir.

oğlak burcu

Sevgili Oğlak;

Haftaya finans konuları ödemeler, alacaklar gibi dış finans hareketlerinin özellikle günün ilk yarısı daha çok gündeminizde olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Öğleden sonra ayın başak burcuna geçmesiyle beraber uzak alanlardan alacağınız haberler varsa seyahat konuları ya da yabancı kişilerle yapacağınız girişimler daha çok etkili olacak.
Salı günü kesinleşen Venüs Mars karşıtlığı iş ve aile alanında denge kurmanızı zorlaştırabilir. Ev konularında beklenmedik para çıkışları ortaya çıkarabilir ya da ikili ilişkilerinizde bazı çatışmaları ortaya koyabilir. Dış alan kimliğinizle ev alanınızda ki sorumluluk dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Yine Salı günü kesinleşen Güneş Neptün üçgeni sosyal alan ya da yakın çevrenizden beklenmedik bir destek ya da fırsatla karşılaşabileceğinize işaret etmekte.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

kova burcu

Sevgili Kova;

Haftaya ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konuların özellikle günün ilk yarısında daha etkili olacağı bir enerjiyle başlıyorsunuz. Öğleden sonra ayın Başak burcuna geçmesiyle beraber finans konuları, ödemeler, alacaklar, kredi ya da varsa eş kazancı ile ilgili konular daha çok etkili olacak.

Salı günü kesinleşen Venüs Mars karşıtlığı iletişim alanında bazı zorlanmaları açığa çıkarabilir. Eğitim konuları, yabancılarla ortak girişimler ya da uzak alan işleriniz varsa para ve değer konularında daha dikkatli hareket etmelisiniz. Sürtüşme ve çatışmadan uzak dengede kararlarla ilerlemeye çalışın. Yine Salı günü kesinleşen Güneş Neptün üçgeni iş konularında beklenmedik maddi bir gelişme olabileceğine işaret etmekte.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma koşullarınız, sağlık konularınız gibi gündemler özellikle günün ilk yarısı daha çok etkili olacak. Öğleden sonra ayın Başak burcuna geçmesiyle beraber ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konular daha çok etkili olacak.

Salı günü kesinleşen Venüs Mars karşıtlığı parasal konularda denge kurmanızı zorlaştırabilir. Beklediğiniz alacak ya da ek konularda gecikmeler buna bağlı ekstra harcamalar söz konusu olabilir. Gelir gider alanında denge kurmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Ani kararlardan ve hırslı adımlardan uzak durmaya çalışın.

Yine Salı günü kesinleşen Güneş Neptün üçgeni uzak alan bulunan kişilerden beklenmedik oluşacak fırsatların olabileceğine işaret etmekte. Çarşamba günü Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber eğitim, seyahat, yurt dışı bağlantılı konular varsa hukuksal alanlarda iletişime dayalı hareketli bir sürece geçiş yapacaksınız.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)