Son Dakika Haberler

15 yaşındaki Melisa babasının tabancasıyla intihar etti!

15 yaşındaki Melisa babasının tabancasıyla intihar etti!
Okunma : Yorum Yap

Buse Melisa K. henüz 15 yaşında iken babasının beylik tabancası ile intihar etti. İntihardan önce ki paylaşımlarında ” ölmekten değil babamdan korkuyorum, başıma gelen en kötü şeysin veya al silahı sık kafana bir gün ağlar sonra hayatıma devam ederim” dedi ki artık bunu yapmalıymışım gibi hissediyorum diyerek adeta intiharın sinyallerini vermiş, sesiz çığlıklarını kimseye duyuramamıştı.

Buse Melisa K., ambulansla kaldırıldığı Ödemiş Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi. Buse M   elisa K.’nin cenazesi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

İNTİHARDAN ÖNCE BABASI İLE TARTIŞMIŞ

Buse Melisa K.’nin intihardan önce babası Özay K. ile tartıştığı öğrenildi. Baba Özay K.’nin, olaydan sonra emniyete götürülerek, ifadesinin alındığı öğrenildi. Polisin soruşturması sürüyor.

GENÇ KIZIN İNTİHARI SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE

Genç kızın intiharı bir sosyal medya platformunda gündem oldu. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda genç kız ‘babasının kendini öldüremeyeceğinden’ bahsederek “Babamın beni öldüremeyeceğini biliyorum. Bunu yapamaz. Bana o kadar çok ‘kendini öldür’, ‘başıma gelen en kötü şeysin’ veya ‘al silahı sık kafana bir gün ağlar sonra hayatıma devam ederim’ dedi ki artık bunu yapmalıymışım gibi hissediyorum. Çok düşünmemeliyim, korkuyorum” ifadelerine yer verdi.”

ml4 s Habernet

HER GÜN DAHA ÇOK CANIMI ACITAN ŞEYLER YAPIYORUM

“Genç kız, babasının yaptıklarıyla ilgili “Bana sürekli küfrediyor, beni sürekli aşağılıyor, benden nefret ediyor ya da beni öldüreceğini söylüyor” cümlelerini sarf etmiş ve yazdığı yazıların devamında ‘kendi hayatını sonlandırabilecek kadar güçlü olabilmeyi isteyerek “her gün daha çok canımı acıtan şeyler yapıyorum” demiş.”

ml3 s Habernet

ÖLMEKTEN ÇOK BABAMDAN KORKUYORUM

“Melisa K., çektiği acıları anlattığı yazısını şu cümlelerle sonlandırmış:”Bu gece ölürsem ve babam benden nefret ettiği için peşimden gelirse ne yapacağım? Bu dünyada beni koruyamayan Tanrı, onun yanına gittiğimde beni babamdan korur mu yoksa daha çok acı çeker miyim? Ölmekten çok babamdan korkuyorum, neden bunları yaşıyorum?

ml s Habernetml2 s Habernet

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)