Son Dakika Haberler

15 Temmuz nöbetçi noter

15 Temmuz nöbetçi noter
Okunma : Yorum Yap

Noter hizmeti geçtiğimiz aylarda hafta sonu da nöbetleşe olarak vatandaşlara hizmet vermeye başlamıştı. İş yoğunluğu nedeni ile hafta arasını noter işlemlerini halledemeyen vatandaşlar için uygulamaya konulan nöbetçi noter hizmeti 15 temmuz milli birlik ve demokrasi günün de çalışacak mı ?

15 TEMMUZ NÖBETÇİ NOTER

Ülke genelinde 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi günü resmi tatil olarak kutlandığından dolayı vatandaşlar noter hizmetlerinden yararlanamayacak.

15 Temmuz 2020 Çarşamba günü nöbetçi noter uygulaması kapsamında işlemler yapılamayacak. Tüm işlemlerin 16 Temmuz 2020 Perşembe günü uygulanacağı vatandaşların bilgisine sunuldu.

NÖBETÇİ PTT SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

NÖBETÇİ NOTER SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

15 TEMMUZ BANKALAR TATİL Mİ?

15 Temmuz bankalar tatil mi? sorusu bu yılda merak konusu oldu. 15 Temmuz resmi tatil olduğu için bankalar kapalı olacak.

15 TEMMUZ’DA PTT  TATİL Mİ?

15 Temmuz’un resmi tatil olması sebebiyle resmi kurumlar çalışmayacak. Büyük PTT şubeleri açık olacak, diğerlerinin ise kapalı olması bekleniyor.  Kargo işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlar 16 Temmuz itibariyle PTT ve kargolarda işlem yapabilecekler…

15 TEMMUZ’DA HASTANELER, ECZANELER AÇIK MI?

15 Temmuz’da hastaneler açık olacak bu sene pandemi nedeniyle bazı doktorların izin yapacağı ön görülürken diğer doktorların ise mesaide olacağı biliniyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)