Son Dakika Haberler

14-20 Eylül haftalık burç yorumları | 14-20 Eylül 2020 haftalık burç

14-20 Eylül haftalık burç yorumları | 14-20 Eylül 2020 haftalık burç
Okunma : Yorum Yap

Günlük ve haftalık burç yorumlarını merak eden  burç severler için 14-20 Eylül haftalık burç yorumları burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 14-20 Eylül haftalık burç yorumları, Eylül ayı burç yorumları…

14-20 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar;

Haftaya parasal konuların ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Para kaynaklarınızda oluşabilecek olumlu gelişmeler olurken bazı ani gelişecek fırsatlarda karşınıza çıkabilir. Harcamalarınıza 2 gün dikkat etmeniz ani kararların sonradan pişmanlık yaratabilir dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın. Çalışma koşullarınız veya günlük planlarınızda destekleyici etki altında olacaksınız. Salı günü iş ve kariyer alanınızdan güçlü etkiler alacaksınız. Maddi konularda destek oluşurken geçmişe dayalı bağlantılar yeniden karşınıza çıkabilir.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Boğa;

Haftaya ayın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Kendinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz etkiyi yakalayacaksınız. Olumlu ilerleyen ani gelişmeler ani kararlar söz konusu olabilir. Aşk alanından destekleyici etki altında olacağınızdan yeni beraberlikler ya da ilişkinde olumlu gelişmeler olabilir. Salı günü uzak alanlardan alacağınız haberler olumlu gelişmeler yaratabilir. Yabancılardan destek ya da uzak bağlantılı işleriniz varsa güçlü etkilerle karşılaşabilirsiniz. Geçmişe dayalı fırsatlar yeniden karşınıza çıkabilir.

Ikizler s Habernet

Sevgili ikizler;

Haftaya içsel enerjinizi dengede tutmaya çalışarak başlayacaksınız. İçinizde oluşturduğunuz duygu yönlendirmesiyle ani kararlar almanız olası içsel bir huzursuzluk söz konusu olabilir Ay Uranüs kavuşumu enerjiniz düşükken bir anda yükseltecek etkiyi yaratabilir. Kredi ödeme alacak gibi konularda bazı beklenmedik olumlu gelişmeler gündeme gelebilir. Salı günü yine finans konularından olumlu destekleyici etki oluşacak.

Güçlü bağlantılar ya da kişilerden oluşabilecek yardım söz konusu olabilir. Çarşamba günü oluşan Güneş Jüpiter üçgeni aile alanından oluşabilecek güzel bir fırsata işaret ediyor. Finans konularında oluşacak bir gelişme söz konusu olabilir. Miras durumlarınız varsa olumlu gelişmeler maddiyat kazancı oluşturabilir. Gayrimenkul alımı ya da yatırıma yönelik bir durumunuz varsa ani gelişecek olumlu destek veya fırsatla bunu gerçekleştirmenize yardımcı olacak durumu yaratacaktır.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeç;

Haftaya sosyal alan, arkadaşlıklar, organizasyon içeren programların ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Anlık gelişen olaylar, hızlı oluşan planlar gündeminize gelebilir. İletişime dayalı konularda kendinizi daha rahat ortaya koyacağınız etkiler olabilir. Yeni kişilerle arkadaşlık ilişkilerine girebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve özel hayat alanından güçlü etkiler altında olacaksınız.

İleriye yönelik planlarınızda destek alabilir ya da olumlu ilerleyecek yeni kararları hayata geçirebilirsiniz.
Çarşamba günü oluşan Güneş Jüpiter üçgeni yakın çevre ya da kardeşlerden oluşabilecek fırsat ve olumlu olayları devreye sokacak etkiyi oluşturabilir. Ortak girişimler yeni planlar söz konusu olurken yeni projelere de dahil olabilirsiniz.

 

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya iş kariyer konularının daha fazla gündeminizi oluşturacağı etkilerle başlıyorsunuz. Maddi konularda hareketlilik oluşurken ani kararlar ya da beklenmedik fırsatlarda olumlu gelişmeler sağlayabilir. Salı günü iş ve çalışma koşullarınızda güçlü etkiler devrede olacak.

Kendinizi dış alanda çok daha rahat ortaya koyabileceksiniz güçlü kişilerden destek alacak etkileri yakalayabileceksiniz. İş alanında kuracağınız bağlantılar yeni kararlarla ilerlemenize yardımcı olacak etkiyi sağlayabilir. Çarşamba günü maddi konularda olumlu etki altındasınız. Oluşabilecek bir fırsat ya da destek beklentilerinizi karşılayacak etkiyi sağlayacaktır.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

basakk s Habernet

Sevgili Başak;

Haftaya uzak alanlardan alçağınız haberler, eğitim, seyahat gibi konuların ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Yabancı kişilerden alacağınız destek ya da ani gelişen durumlar söz konusu olabilir. Salı günü yine güçlü etkiler altında olacaksınız varsa çocuğunuzun eğitimiyle ilgili olumlu gelişmeler oluşabilir. Aşk alanından da güzel etkiler altında olacaksınız. Çarşamba günü oluşan Güneş Jüpiter beklenmedik fırsatları karşınıza çıkarabilir. Yeni bir aşk başlangıcı olabilir ya da ilişkilerinizde olumlu bir etki yaratacağından hayal ettiğiniz bir şeyi oluşturabilir. Her anlamda şanslı bir etkiye sahip olacaksınız.

Perşembe günü başlayacak olan Mars retrosu finans alanınızda etkisini gösterecek. Ödeme, alacak, kredi, vergi, miras veya ortak kazanç gibi konularınızda ertelediğiniz problemleri yeniden açığa çıkaracak. Planlarınızda ertelenme ya da gecikme olabilirken gözden kaçırdığınız durumlar yeniden karşınıza çıkacak. Para konularında risk almadan ilerlemeniz gerekebilir. Cuma günü oluşan Güneş Neptün karşıtlığı ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularda oluşabilecek yanılsamaları ortaya çıkaracak

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya finans konuları, ödemeler kazançlar gibi maddi konuların etkili olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Beklenmedik olumlu destek ya da yatırım oluşturabileceğiniz bir fırsat söz konusu olabilir.
Salı günü aile alanından alacağınız destek maddi konularda olumlu gelişmeleri beraberinde getirebilir. Kazanç elde edeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Çarşamba günü Güneş Jüpiter üçgeni devrede olacak. Aile alanından beklenmedik fırsat ya da destek söz konusu olurken hayal ettiğiniz bir şeyi oluşturmanıza da yardımcı olabilecek etkiyi yaratabilir. aile büyüklerinden gelebilecek yardım ya da fırsat beklentilerinizi karşılamanıza yardımcı olabilir. Perşembe günü başlayacak olan Mars retrosu evlilik, ortaklık, ikili ilişkiler alnınızda etkisini gösterecek. Üstü kapanmış konuların yeniden gündeminize gelmesi muhtemel. İlerlemeniz gereken konularda yavaşlama veya ertelenme gibi durumlar oluşabilir. Yeni atılımları bir süre ertelemeniz gerekebilir.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konuların daha ön planda olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Sosyal alandan destekleneceğiniz etkiler oluşurken ortaklaşa girişimlerinizde yeni kararlar almanız gereken durumlar söz konusu olabilir. Salı günü iletişim alanından alacağınız güçlü etkiler yeni planları hayata geçirmeniz için yardımcı etkiyi yaratabilir. Yakın çevre ya da kardeşlerden oluşabilecek destekler söz konusu olabilir.

Çarşamba günü Güneş Jüpiter üçgeni devrede olacak. İleriye yönelik planlarınızda fırsat elde edebileceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Arkadaşlar ya da sosyal alanınızda bulunan kişilerle yeni projeler içerisine girebilirsiniz.Perşembe günü başlayacak olan Mars retrosu çalışma, günlük planlarınız ve sağlık alanınızda etkisini hissettirecek. Planlarınızda aksamalar, enerjinizi düşük hissedeceğinizden dolayı aksaklıklar söz konusu olabilir. Çalışma koşullarınızda görmezden geldiğiniz sorunlar yeniden ortaya çıkabilir. 

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

yayy s Habernet

Sevgili Yay;

Haftaya günlük planlarınız, çalışma koşullarınız, sağlık konularınızın daha etkili olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Planlarınızda ani kararlar almanız olası. İş ve kariyer konularınızda oluşabilecek destek kolay ilerlemenize yardımcı olabilir. Salı günü maddi fırsatlar elde edebileceğiniz durumlar oluşabilir. Çarşamba günü oluşan Güneş Jüpiter üçgeni yine maddi konularda oluşabilecek fırsatları karşınıza çıkaracak etkiyi yaratacak. Beklenmedik olumlu bir olay kazancınızda yükselme oluşturabilir.

oğlk s Habernet

Sevgili Oğlak;

Haftaya aşk, çocuklar, hobilerinizi içeren konuların daha etkili olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Uzak alanlardan alacağınız haberler olumlu gelişmeler yaratabilir. Aşk hayatınızda ani gelişecek destekleyici etkilerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü yine fırsatlara açık bir enerjide olacaksınız. Güçlü kişilerden destek görebilir geçmişe dayalı bir fırsatı yeniden değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü oluşacak Güneş Jüpiter üçgeni yabancılardan oluşacak destek ya da uzak alandan alacağınız bir fırsatı karşınıza çıkarabilir.

Perşembe günü başlayacak olan Mars retrosu ev, aile yuva alanınızda etkisini hissettirecek. Ev içi tadilat değişim gibi durumlar söz konusu olabilir. Aile içi geçmişe dayalı konular yeniden ortaya çıkabilir. Ruhsal alandan enerjiniz biraz aşağıya çekilebilir. Yeni oluşumlara girmemeye özen gösterin. Tartışmalara açık bir etki olacağı için sakin kararlarla adım atmak yararınıza olacaktır. Cuma günü Güneş Neptün karşıtlığı oluşacak. İletişime dayalı konularda aldanmalar yanılsamalar ortaya çıkabilir. Beklentilerinizi karşılamayacak durumlar oluşabilir özellikle yakın çevre bağlantılı kişilerden hayal kırıklığı yaşayacağınız durumlar söz konusu olabilir.

 

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Kova;

Haftaya ev, aile, yuva konularını içeren durumların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Gün içinde alınacak ani kararlar oluşabilir, finans konularına dayalı bir destekle karşılaşabilirisiniz. Salı günü yine destekleyici etki devam edecek aile büyüklerinden oluşabilecek bir yardım söz konusu olabilir. Çarşamba günü oluşan Güneş Jüpiter üçgeni alacak, kredi, gibi finans konularında oluşabilecek fırsata işaret etmekte. Geçmişe dayalı fırsatlar ya da beklemediğiniz kişilerden gelecek destekler karşınıza çıkabilir. Perşembe günü başlayacak Mars retrosu iletişim, yakın çevre, eğitim ve kardeşler alanınızda etkisini hissettirecek. 

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya iletişime dayalı konular, yakın çevre bağlantılı kişiler, eğitim ya da kardeşlerle ilgili oluşacak olayların etkili olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde destek görürken yeni planlarda ortaya çıkarabilirsiniz.
Salı günü sosyal alandan destek alacağınız etkiler oluşabilir. Arkadaşlarınızda alacağınız destek planlarınızı güçlü ortaya koymanıza yardımcı olacak etkiyi yaratabilir. Çarşamba günü oluşan Güneş Jüpiter üçgeni özel hayatınızda ileriye yönelik olumlu kararlar almanıza yardımcı olacak etkiyi yaratacak.

Beklenmedik bir fırsat söz konusu olabilir. Perşembe günü başlayacak olan Mars retrosu parasal konulara dikkat etmeniz gereken süreci başlatacak. Maddi konularda dengesizlik, gecikmeler ya da aksamalar söz konusu olabilir. Harcamalarınızı daha kontrollü şekilde yapmalısınız. Maddi konularda geçmişe dayalı sorunlar varsa yeniden ortaya çıkması muhtemel.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)