Son Dakika Haberler

12 Ağustos Kova Dolunayı: Kontrol edilemeyen öfke

12 Ağustos Kova Dolunayı: Kontrol edilemeyen öfke
Okunma : Yorum Yap

12 Ağustos Kova Dolunayı geldi çattı. Astrolojide kova burcu; bilim, teknoloji, elektrik, elektronik, icatlar, buluşlar, uzay, astronomi, havacılık, sosyal medya ve bilişim sektörüyle ilgilidir. Kova burcunda meydana gelen döngülerde bu konular hakkında gelişmeler yaşanır.  İsyanlar, devrimler, ayaklanma… Hava olayları, uçak kazaları, fırtına gibi durumlarda söz konusu…

12 AĞUSTOS KOVA DOLUNAYI ETKİLERİ

Dolunay haritası, 8. Evde gerçekleşiyor. Castra yıldızlı bir dolunay… Aynı zamanda Satürnle kavuşuyor. Ay Düğümlerine büyük sabit kare oluşturuyor. Uranüs ve Mars kavuşumunu da kare açı atıyor. Mars Capulus/Algol hattında kavuşumda. 

Türkiye’nin 8.evinde gerçekleşen bir dolunay. 8.ev nedir dersek; bizim paramızı, bizim değerlerimizi gösterir. Ülkenin borçlarını, vergi tahsildarlarını, savaş veya doğal afetlere maruz kalmasını gösterir. Ülkemizin Ay’ı yani halk, İkizler burcunda. Üstelik 29 derecededir. Bu derece astrolojide en kritik ve en keskin derecedir. Dolunay haritasında yengeç burcu yükselmekte bu ülkemiz için halkın ön planda olacağı, halkın ayaklanacağını, ses çıkaracağını göstermektedir. Dolunay haritasında kritik derece, Türkiye haritasındaki Plüto ile sert açı kurmakta. Ülkenin müttefiklerini ve düşmanlarını gösteriyor. 

12 Ağustos Kova Dolunayı: Kontrol edilemeyen öfke

Kişisel haritalarda ise; Dolunay 19° Kova burcunda gerçekleşiyor. Bu derece haritanızda herhangi bir noktayı tetikliyorsa direk etki alırsınız.

12 AĞUSTOS KOVA DOLUNAYINDA BURÇLAR NASIL ETKİLENECEK?

Yengeç ve yükselen yengeçler: Bu dolunay da; Vergi, sigorta ya da kredi gibi konularda bazı başvurularınız sonuçlanabilir. Diğer yandan ödemeler konusunda zorluğa da düşebilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise sürpriz değişimlere ve Kariyer hayatınızın canlanacağı döneme giriş yapacaksınız. 

Aslan ve yükselen Aslan; Bu dolunay da; Sizin açınızdan ilişkiler konusunda yüksek tansiyonun olduğu bir zaman olabilir. Bekar olanlar ise evlilik kararı alabilir. Evlilik aşamasında olan aslanlar ise evrak, belge ön hazırlık derken sinirler gerilebilir. Evlilik ya da ilişkilerinizde gerilimli bir hafta olabilir. Kariyer hayatınızda ise aniden yaşanabilecek olaylara karşı temkinli olun.

Başak ve yükselen başak; Bu dolunay da; Sizin çalışma hayatınızı etkileyecek. İş hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. Yoğun bir haftaya başlayabilirsiniz. Yayıncılık, yurtdışı, mahkemeler, yüksek öğretim gibi konularda ise  sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bu dolunay zamanında iş yerinizle / Çalışanlarınızla/ Yöneticilerinizle ilgili önemli kararlar vermenizi tetikleyecektir. Bu dolunay da biraz sakin kalmaya ve bedenen rahatlamaya ihtiyacınız var. Zihninizi yormayın..

Terazi ve yükselen terazi; Bu dolunay sizin aşk ve ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. İlişkinizde problem yoksa daha ciddi bir aşamaya taşıyabilirsiniz. Sorunlu ilişkilerde ise bitirme kararı alabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar teraziler için ise ilişki başlangıcı- itiraflar gelebilir. Maddi açıdan ise riskli yatırımlarda temkinli olmakta fayda var.

Akrep ve yükselen Akrep: Bu dolunay sizin aile ve iş alanınızı etkileyecek. Yöneticilerle gerilimli konuşmalardan uzak durmakta fayda var. Diğer yandan iş hayatınızda yaşanan yoğunluk nedeniyle hane halkına yeterince vakit ayıramadığınızı görebilir bunların sitemini duyabilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde ani kararlar vermekten kaçının. 

Yay ve yükselen yay; Bu dolunay sizin, yolculuk veya eğitim planlarınızı etkileyecektir. Yolculuğa çıkabilir, eğitimle alakalı kararlar verebilirsiniz. Yurtdışı gündeminiz ortaya çıkabilir, yeni bir dil öğrenebilir grup çalışmalarına katılabilirsiniz. Taşınma, yer değişikliği yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla olan diyaloğunuz gelişebilir keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Keyfini çıkarın 🙂

Oğlak ve yükselen oğlak; Bu dolunay sizi, maddi konularda ön plana çıkaracak. Yaptığınız yatırımların sonuçlarını alabilirsiniz, uzun süredir emek verdiğiniz projelerinizin karşılığını alabilirsiniz. Para ile ilgili yeni gelir kaynakları elde edebilir, eş geliri, krediler, miraslar, burslar, ortaklaşa kazanımlar, dışarıdan elinize gelebilecek her türlü maddi kazanımlar konusunda şanslı olabilirsiniz. 

Kova ve yükselen kova; Bu dolunay sizi direkt etkiliyor. İlişkileriniz / evliliğiniz veya maddi ortaklıklar konusunda ise bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Dolunaylar her şeyin görünür olduğu ortaya çıktığı dönemlerdir. Bitirilmesi gereken ilişki/evlilik/ortaklığınız varsa bitirme kararı alabilirsiniz.

Balık ve yükselen balık; Sakin kalmak isteyeceğiniz, huzur bulmak için arayışta olacağınız bir dönem. Tüm bunları isterken anksiyete krizine girmeye ya da karamsar olmamaya dikkat edin. Sadece sizi düşündüren ve sıkan konulardan uzaklaşmaya gayret etmelisiniz. Diğer taraftan ise sizden saklanan ya da size yalan söylenen bazı durumlar bu dolunayda ortaya çıkabilir.  

Koç ve yükselen koçlar; Bu dolunay da sizler, yeni kişilerle tanışabilir, iş arkadaşlarınız değişebilir. İş ortamına ayak uyduracağınız ve konsantre olacağınız bir dönem olacak. Geleceğe dair  planlarınız şekil değiştirebilir ya da ertelenebilir.  

Boğa ve yükselen boğa; Bu dolunay da sizler, kariyerinizle ilgili önemli sonuçlar alabilirsiniz. İş değiştirebilir, iş yüzünden taşınabilirsiniz. Doğru kararlar vermek adına ani çıkışlardan uzak durmakta fayda var. İş arkadaşlarınızla veya yöneticilerinizle ılımlı konuşmak, size sonraki dönemler fayda sağlayacaktır. İlişkilerle ilgili ani kararlar da bu dolunay zamanında gündeme gelebilir. 

İkizler ve yükselen ikizler; Bu dolunayda siz, özellikle eğitim ve yolculuk konularında meşgul olacaksınız. Bir yolculuk planınız varsa ertelenme- engellenme- kayıp eşya arama -çaldırma gibi durumlarınız olabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Eşinizin / sevgilinizin kardeşleriyle alakalı problemler ortaya çıkabilir. İletişim halinde olduklarınız ile daha sakin yaklaşımda bulunmalısınız. Sağlığınıza dikkat edin. 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)