Son Dakika Haberler

12 -18 Ekim haftalık burç yorumları

12 -18 Ekim haftalık burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Burç severler için 12 -18 Ekim haftalık burç yorumlarını haberimizde derledik. Burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 12 -18 Ekim haftalık burç yorumları, Ekim ayı burç yorumları…

12-18 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar;

Haftaya parasal konuların maddi kazanç dengenizin ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Kariyer ve iş alanınızda beklenmedik olumlu gelişmeler fırsata açık durumlar söz konusu olabilir. Maddi konularda gelişmeler oluşurken güçlü kişilerden de destek alabilirsiniz.

Plüto retrosunun sona ermesiyle beraber kariyer ve iş hayatınızda dönüşmesi gereken konular yeniden kaldığı yerden devam edecek. Çarşamba günü oluşan Merkür Uranüs karşıtlığı finans konularında gelir gider dengesinde bir anda ortaya çıkacak bazı sıkıntılı durumlar yaratabilir. Parasal konularda beklenmedik ödemeler ya da varsa alacaklarınızda gecikmeler oluşturabilir.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Boğa;

Haftaya ay’ın kendi burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz kendinizi daha rahat etkilerle hissederken ortaya koymanız gereken konuları da daha rahat oluşturabileceksiniz. Sosyal alandan oluşabilecek fırsatlar ya da uzak alandan beklenmedik olumlu haberler söz konusu olabilir.
Çarşamba günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı ikili ilişkilerinizde fikir çatışmalarını ortaya çıkarabilir. Evlilik, ortaklık, beraberlik gibi konularda yenilenmek ve değişik fikirler oluşturabileceğiniz etkiler olabilir. Buna bağlı olarak fikir çatışmaları ya da onay görmeyeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. 

Ikizler s Habernet

Sevgili ikizler;

Haftaya enerjinizin düşük olacağı etkilerle başlayabilirsiniz. Daha çok kendinizi içe çekme isteği ya da isteksizlik oluşacağı etkiler oluşabilir. Finans konularından destek alacağınız durumlar ortaya çıkabilir ya da beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkabilir.
Çarşamba günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı günlük planlarınızda ani beklenmedi olayları açığa çıkarabilir. Kendi içinizde oluşturduğunuz fikirleri ortaya koyarken fikir çatışmalarına çekilebilirsiniz. Planlarınızda değişimler söz konusu olurken tutumunuz daha isyankar bir hal alabilir. Kararlarınızı daha sakin değerlendirmeye özen gösterin.
Perşembe günü başlayacak ve etkisi hafta sonuna kadar sürecek olan Mars Plüto karesi sosyal alan ve finans konularında oluşabilecek olumsuz olayları açığa çıkarabilir.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeç;

Haftaya arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonlar sosyal alandan oluşacak etkinlikler iş kazançlarınızın daha çok ön planda olacağı konularla başlıyorsunuz. Ortaklaşa işleriniz varsa yabancı kişilerden oluşabilecek desteklerle karşılaşabilir bazı fırsatlar gündeminize gelebilir.
Çarşamba günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı aşk ve sosyal alanınızda oluşabilecek fikir çatışmalarını ortaya çıkarabilir. Bir taraftan yenilikçi düşünceler içerisine girerken diğer taraftan fikirlerinizi kabul ettirme çabasına çekilebilirsiniz. Yeni marjinal kişilerle tanışabilir, bazı sıra dışı konular içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Ani gelişmeler ya da ani planlar hayatınıza dahil olabilir.
Perşembe günü kesinleşecek ve etlisi hafta sonuna kadar sürecek olan Mars Plüto karesi iş, ortaklık, beraberlik, evlilik konularını ön plana çıkaracak. Bu konularda oluşabilecek güç savaşları ortaya çıkarken tutumunuz fazla hırslı ve baskılayıcı bir hal alabilir

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya iş ve kariyer konuları, toplumsal ve dış alanda oluşacak programlarınızın daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Finans konularında olumlu gelişmeler söz konusu olabilirken varsa çalışma koşullarınızda oluşabilecek destekle maddi kazançlar elde edeceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir.
Çarşamba günü oluşan Merkür Uranüs karşıtlığı ev, aile ve iş konularında oluşabilecek fikir çatışmalarını ortaya çıkarabilir. Kendi düşüncelerinizde yenilikçi ve sıradışı fikirler ortaya çıkarken bunları kabullendirmek zor bir hal alabilir. Karşılıklı orta yolu bulmakta zorlanabilir, isyancı bir tutum içerisine girebilirsiniz.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

basakk s Habernet

Sevgili Başak;

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler, yabancılarla oluşabilecek planlar, eğitim ya da varsa seyahat konularının daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Özel hayatınızda destekleyici etki altında olurken hayal ettiğiniz bir durumla da karşılaşmanız söz konusu olabilir.
Çarşamba günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı iletişim içeren konulara dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Yeni fikirler ya da projeler ortaya çıkarken bunları hayat geçirmek ya da çevrenizde bulunan kişilere kabul ettirmek zorlaşabilir. Fikir çatışmalarına planlarda ani değişimlere açık bir etki de olacaksınız.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya finans konuları, ortak kazançlar, ödeme ya da para beklentilerinizi içeren durumların daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Gün içinde oluşturduğunuz planlarda ya da çalışma koşullarınızda oluşabilecek destekler bazı fırsatları beraberinde getirebilir.
Çarşamba günü Merkür Uranüs karşıtlığı devrede olurken parasal konularınızı ön plana çıkaracak. Maddi konularda yeni fikirler ortaya çıkarken, ani para çıkışları ya da beklenmedik ödemelerle de karşılaşabilirsiniz. Finans konularında kendi düşüncelerinizi ortaya koyarken oluşabilecek fikir çatışmalarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yeni kazanç yolları ya da farklı kişilerden gelebilecek sıra dışı teklifler gündeminizi oluşturabilir.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya evlilik, ortaklık, beraberlik gibi konuların daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Yakın çevre bağlantılı kişilerden oluşacak destekler planlarınızı olumlu yönde etkileyebilir. Aşk alanından da şanslı etkiler altında olacaksınız beklentilerinizi oluşturacak durumlarla karşılaşmanız olası.
Çarşamba günü oluşan Merkür Uranüs karşıtlığı fikirlerinizi ortaya koyarken oluşabilecek çatışmaları ortaya çıkarabilir. Farklı düşüncelere açık olacağınız için ortak ya da eş alanından destek alamayabilirsiniz. Yeni girişimler içerisine girmek isteyebilir farklı projelere dahil olabilirsiniz.

Varsa birlikteliklerinizde farklı arayışlar ya da düşünceler ortaya çıkabilir. Yenilenmek isteyebileceğiniz belki de marjinal tutum içerisine gireceğiniz bir süreç olabilir.
Perşembe günü başlayacak ve etkisi hafta sonuna kadar sürecek olan Mars Plüto karesi yakın çevre, kardeşler, iletişim içeren konular ya da varsa seyahatlerle ilgili olumsuzlukları ortaya çıkarabilir. Planlarınızın işleyişinde engellemeler oluşabilir, çalışma koşullarınızda ya da varsa çalışma arkadaşlarınızla oluşabilecek güç savaşları ortaya çıkabilir.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

yayy s Habernet

Sevgili Yay;

Haftaya çalışma koşullarınız, günlük planlarınızın ilerleyişi, sağlık konularının ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Gün içinde elde edebileceğiniz bazı fırsatlar maddi kazanç oluşturabilmenize yardımcı olabilir, aile alanından destek alabilirsiniz.
Çarşamba günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı bazı gizli kalmış düşüncelerinizi ortaya çıkaracak etkiyi yaratabilir. Planlarınızın akışını kendi çerçevenizde değiştirebilir, sıra dışı fikirler içerisine girebilirsiniz. 12. Ev alanından alacağınız bu etki bazı sırları da ortaya çıkarabilir. Fikir çatışmalarına açık olacağınız için düşüncelerinize destek bulamayabilirsiniz.

oğlk s Habernet

Sevgili Oğlak;

Haftaya aşk hayatınız, çocuklar, hobileriniz size keyif verecek konuların daha ön plana çıkacağı olumlu etkilerle başlıyorsunuz. Risk almanız gereken koşullarda destekleyici etkilerle karşılaşabilir bazı fırsatları kazanca dönüştürebilirsiniz.

Çarşamba günü etkisi oluşan Merkür Uranüs karşıtlığı sosyal alandan oluşabilecek yenilikçi fikirleri ortaya çıkarırken bazı düşünce ayrılıklarını da beraberinde getirebilir. Sıra dışı farklı alanlarda bulunmak isteyebilir, yeni gruplar içerisine girebilirsiniz. yeni bir hobi ya da spor alanı hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Perşembe günü kesinleşen ve etkisi hafta sonuna kadar sürecek olan Mars Plüto karesi ev, aile yuva konularında olumsuzluklar ortaya çıkarabilir. Güç çekişmeleri, geçmişe dayalı konuların açığa çıkması, hırs savaşları oluşacağından sakin ve olaylara hemen karar vermeden yapıcı bir şekilde hareket etmeniz gerekebilir. Retro harekette ilerleyen Mars olayları fevri değerlendirmenize neden olurken ani kararları de beraberinde getirebilir sakin kararlar size fayda sağlayabilir.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Kova;

Haftaya ev, aile, yuva konularının daha çok ön planda olacağı gün içinde beklenmedik kişilerden destek göreceğiniz etkilerle başlıyorsunuz. Maddi konularda beklenmedik fırsatlar yada geçmişe dayalı kaçırdığınız fırsatlar yeniden karşınıza çıkabilir.
Çarşamba günü oluşan Merkür Uranüs karşıtlığı iş, kariyer ya da dış alanda oluşabilecek yeni fikirleri hayatınıza katabilir. Yenilikçi düşüncelerinizi aile alanına yansıtırken ortaya bazı çatışmalar ya da karşıtlıklar çıkabilir. Kendinizi dış alanda daha farklı yansıtmak isteyebilir sıra dışı planlar içerisine girebilirsiniz. Ev ve dış alanda denge kuramayabilir, kendinizi daha çok toplumsal konular içerisinde bulabilirsiniz.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya yakın çevre, kardeşler, iletişim, eğitime yönelik konuların daha çok etkili olacağı olaylarla başlıyorsunuz. Gün içinde bu konularla ilgili gerek sosyal alandan gerekse ileriye yönelik planlarınızı oluşturmada olumlu destek altında olacaksınız.
Çarşamba günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı iletişime dayalı konularda yenilikçi fikirleri yeni projeleri belki farklı insanları hayatınıza katarken bir taraftan da fikir çatışmalarını beraberinde getirebilir. Düşüncelerinizi ortaya çıkarırken gerekli desteği göremeyebilirsiniz. Farklı düşünceler yaratabilir sıra dışı işler yapmak isteyebilirsiniz.
Perşembe günü başlayacak ve etkisi hafta sonuna kadar sürecek olan Mars Plüto karesi maddi konularda daha dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatacak.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)