Son Dakika Haberler

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları | 10 16 Ağustos 2020 burç yorumları

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları | 10 16 Ağustos 2020 burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Günlük ve haftalık burç yorumlarını merak eden  burç severler için 10-16 Ağustos haftalık burç yorumları burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 10-16 Ağustos haftalık burç yorumları, Ağustos burç yorumları…

10-16 AĞUSTOS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar;

Haftaya Kova burcunda oluşacak dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Sosyal alan, arkadaşlıklar, ileriye yönelik planlarınız hatta iş kazançlarınızı kapsayacak konular daha çok ön plana çıkabilir. Parasal konular biraz daha dikkat çekecek. Kararlarınız da risk teşkil edecek durumlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Özellikle ileriye yönelik girişimleriniz de beklediğiniz destek oluşmayabilir.

Daha çok kendi fikirlerinize ve içsel sezginize güvenerek ilerlerseniz bu dolunay size farklı açılarda oluşturacağı desteği sağlayacaktır. Aile ve iş konularında her ne kadar biraz karamsar olsanız da oluşabilecek fikirler güçlü ilerlemenize yardımcı olacak. Salı günü oluşacak Mars Jüpiter karesi özellikle iş ve dış alanlarda ki iletişiminize dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Agresyonu abartacak etki oluşabilir. Tepkilerinizi biraz fazla yansıtabilirsiniz. Sakin ve ani kararlardan uzak durarak ilerlemeye gayret gösterin.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Boğa;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. İş, kariyer konularınızın ön plana çıkacağı bu dolunay’da bazı kararları artık gündeme koyabilirsiniz. Uranüs’ün oldukça etkin olacağı bu dolunay bazı değişimleri karşınıza çıkarabilir. İş değişimi yada planlarınızda ani değişiklikler söz konusu olabilir. Aile alanınızdan da alacağınız bu etki belki mevcut düzeninizin değişimi ile ilgili olayları açığa çıkarabilir. Olayları fazla abartmadan değerlendirmeniz, ve öncelikle planlarınıza odaklanarak ilerlemeniz size fayda yaratacaktır.

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili ikizler;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Yabacılar, uzak alanda bulunan kişiler, seyahatler, eğitim alanınız, idealize ettiğiniz düşünceleriniz ya da hukuksal durumlarınız varsa bu konular daha çok görünür hale gelecek. Uranüs’ün de etkin olacağı bu dolunay da beklenmedik bazı durumlarla karşılaşmanız olası. Yeni kararlar gündeminize gelirken fikirlerinizde de artık yenileneceğiniz bir dolunay etkisi olacak.

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeç;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Ortak kazançlar, ödemeler, krediler, vergi yada sigorta gibi konuların daha çok gündeminize taşıyacaktır. Ödemeleriniz de yada finans alanınızda bazı düzenlemelere girebilir, yeni kararları hayata geçirebilirsiniz. Planlarınız da bazı ani değişimler söz konusu olabilir. Uranüs’ün de etkili olacağı bu dolunay sosyal durumunuzda da bazı ani olayları açığa çıkarabilir.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konular daha çok ön plana çıkacak. Bazı kararlar oluşması muhtemel. Uranüs’ün de etkili olacağı bu dolunay da özellikle iş ve beraberlikleriniz arasında oluşan olaylar açığa çıkabilir. Beklenmedik durumlar yeni kararlar almanızı sağlayabilir. Her anlam da yeni fikirleri yada planları hayata geçirmeniz gerekebilir.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Başak;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Günlük planlarınız, çalışma koşullarınız, sağlık konularınızın daha çok ön plana durumlar oluşacaktır. Planlarınız da yeni kararlar oluşabilir bazı konulara artık nokta koymanız gerekebilir. Uranüs’ün de etkili olacağı bu dolunay fikirleriniz de ani değişimler oluşturabilir bunları hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Uzak alanlar da bulunan kişiler yada yabancılarla işleriniz söz konusuysa .

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Aşk hayatınız, çocuklar ile ilgili konular, hobileriniz yada size keyif veren tüm uğraşların daha görünür olacağı bir dolunay yaşayabilirsiniz. Bu konularla ilgili kararları hayata geçirebilir, bazı yeni adımlar atacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Uranüs’ün de etkili olacağı bu dolunay da parasal risklerden uzak durmaya özen gösterin. Finans konularında bazı beklenmedik durumlar söz konusu olabilir.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Ev, aile, yuva konularınızın daha ön planda olacağı bir dolunay olacak. Aile konularında yeni kararlar oluşabilir, babanızla ilgili bir destek söz konusu olabilir. Ev alanınız da bazı şeyleri tamamlayıp yeni planlar devreye sokabilirsiniz. Uranüs’ün de etkin olacağı bu dolunay da ikili ilişkileriniz de biraz zorlanabilirsiniz. Özellikle evlilik yada ortaklık gibi konularınız varsa ani kararlar gündeminize gelebilir.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları
10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Yay;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Yakın çevre ilişkileriniz, kardeşlerle ilgili konular, iletişim yada eğitim ile ilgili konuların ön plana çıkacağı bir dolunay olacak. Yeni kararlar almanız yada bazı olaylara sonuç koymanız muhtemel. Uranüs’ün de etkili olacağı bu dolunay çalışma koşullarınız da ani değişimler söz konusu olabilir. Beklenmedik olaylar yeni kararlar almanıza neden olabilir.

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları
10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Oğlak;

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Parasal konular, maddi kaynaklar, harcamalar gibi durumların daha ön planda olacağı bir dolunay olacak. Para konularınız da yeni kararlar yada girişimler oluşabilir. Düzenlemelerinizi yeniden gözden geçirebilir, yeni atılımlara girebilirsiniz. Uranüs’ün de devrede olacağı bu dolunay’da parasal konularda riskli durumlardan uzak durmalısınız. Ani beklenmedik gelişmeler para kayıplarına sebep olabilir.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Kova;

Haftaya sizin burcunuzda gerçekleşecek dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Bu dolunay uzun süredir biriktirdiğiniz duyguları bir anda ortaya çıkaracak bir etki yaratabilir. Yeni kararlar yeni adımlar yeni planlar ve tabi ki bazı konularda artık sonlanmalar yaratabilir. Özellikle ruhsal alandan bazı duygularınızı bir anda dışa yansıtabilirsiniz. Uranüs’ün de etkin olacağı bu dolunayda ev , aile konularında ani gelişmeler söz konusu olabilir. Siz yine de ani kararlardan uzak durmaya özen gösterin.

10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya Kova burcunda oluşacak dolunay etkisiyle başlıyorsunuz. Enerjinizi yükseltmekte zorlanabilir, kendinizi daha çok geri plana çekmek isteyebilirsiniz. Ruhsal olarak biriktirdikleriniz daha çok açığa çıkabilir. İçsel düşünceleriniz de bazı kararlar alabilir ve bunları uygulamak isteyebilirsiniz. Uranüs’ün de etkin olacağı bu dolunay yakın çevrenizle bağlantılı durumlarda ani gelişmelerin olabileceğini göstermekte. Beklenmedik durumlar söz konusu olabilir yeni kararlar gündeminizi oluşturabilir.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)