Son Dakika Haberler

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu
Okunma : Yorum Yap

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumları 2021, Haftalık Burç Yorumları, burç yorumunu okumak isteyen astroloji severler için 1-7 Şubat burç yorumlarını haberimizde derledik. 

1-7 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koç burcu:

Haftaya günlük planlarınızın oluşturulması, çalışma koşullarınızın düzeniyle ilgili planların ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Pazartesi günü Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle beraber sosyal konularınız, arkadaşlıklarınız ya da iş kaynaklı maddi konularınız olumlu ve etkili olacak bir sürece başlayacaksınız. Venüs Kova burcunda ilerlerken gelir kaynaklarınızda artış oluşacak durumlar yaratabilir ya da ortaklaşa girişeceğiniz yeni projeler gündeminize gelebilir. Sosyal alandan başlatacağınız bir aşk da bu süreçte yine oluşacak durumlar arasında.

Pazartesi den Çarşamba gününe kadar etkisi süren Güneş Mars karesi para konularında daha dikkatli ilerlemeniz gerektiğini göstermekte. Harcamalarınızda gereksiz artışlar oluşabilirken yeni girişeceğiniz kaynaklarda da hatalı adımlarda bulunmanız söz konusu olabilir.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Boğa burcu:

Haftaya günün ilk yarısı aşk hayatınız, çocuklar ya da keyif alacağınız planların oluşturulması, öğleden sonra Ay’ın Terazi burcuna geçmesiyle beraber günlük planlarınızda ki hareketliliklerin oluşmasıyla başlıyorsunuz. Pazartesi günü Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle beraber iş ve mesleki konularda olumlu ve kazanç elde edeceğiniz bir sürece başlıyorsunuz. Venüs iş konularınızda maddi kazanç elde edeceğiniz ya da yükselmenizde yardımcı olacak fırsatları yaratacaktır.

Pazartesi gününden çarşambaya kadar etkisi süren Güneş Mars karesi dış kaynaklı konularda ya da iş alanınızda bazı sürtüşme oluşacak durumlar söz konusu olabilir tartışma ya da fikir çatışmalarından uzak durmaya dikkat edin. Mars ufak kazalarda oluşturabilir sakarlık ve dikkat dağınıklığına dikkat etmenizde yarar var.

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili İkizler burcu:

Haftaya günün ilk yarısı ev ve aile konularının daha çok ön planda olması, öğle sonrası ise aşk hayatınız ya da keyfinize yönelik planların oluşturulacağı durumlar daha etkili olacaktır. Pazartesi günü Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle beraber eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, uzak alan bağlantılı kişilerle oluşacak planlar ya da seyahat konularınızın hız kazanacağı bir sürece başlıyorsunuz. Bu konularda olumlu fırsatlar elde edeceğiniz durumlar oluşabilir ya da sürüncemede kalmış konularınız varsa kolaylıkla çözeceğiniz imkanlarla karşılaşabilirsiniz.

Pazartesi günü kesinleşen ve Çarşamba gününe kadar sürecek olan Güneş Mars karesi beklenmedik olumsuz olayları ortaya çıkarabilir. Uzak akraba ya da erkek figürlerin bazı sağlık sorunları gündeminize gelebilir. Bu birkaç gün içerisinde seyahat gibi planlarınız varsa daha dikkatli olmaya çalışın. Özellikle araba yolculukları düşünüyorsanız kazalara karşı temkinli olmaya gayret edin.

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

 

Sevgili Yengeç burcu:

Haftaya günün ilk yarısı iletişim içeren konular, yakın çevre bağlantılı kişilerle oluşacak planlar gündeminizde olurken, öğleden sonra daha çok ev ve yaşam konularınızla ilgili konular ve olaylar karşınıza çıkabilir. Pazartesi günü Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle beraber finans kaynaklı konular, ortak kazançlar, eş geliri, kredi, alacak gibi maddi dış kaynaklı oluşumlarda fırsatlar elde edeceğiniz, yeni girişimlerde bulunabileceğiniz kazançlı bir döneme başlıyorsunuz.

Pazartesi günü kesinleşen ve çarşamba gününe kadar sürecek olan Güneş Mars karesi finans konularında, ortak kazançlarda, kredi, ödeme, alacak gibi konularda planlarınızda ani değişikliklere sebep olabilir ya da beklenmedik bir ödeme karşınıza çıkabilir. Eğer yeni bir girişim içerisinde olacağınız bir durum söz konusu ise çok dikkatli ilerlemeli ve mevcut durumunuzu göz önünde bulundurmalısınız.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Aslan burcu:

Haftaya günün ilk yarısı maddi kazançlarınız, para kaynaklarınızın ilerleyişi ya da oluşumuyla ilgili konular ön plana çıkarken, öğleden sonra ayın Terazi burcuna geçmesiyle beraber iletişime dayalı konular yakın çevre bağlantılı kişilerle yapacağınız işler ya da yeni projeler gündeminize gelebilir. Pazartesi günü Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle birlikte beraberlikleriniz, evlilikleriniz, varsa ortaklaşa yürüttüğünüz işler, özel hayatınıza dair konular olumlu bir sürece girerken aynı zamanda bireyselliğinizi doğru kullanarak fırsatlar elde edeceğiniz durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

Pazartesi günü oluşan ve çarşambaya kadar etkisi sürecek olan Güneş Mars karesi iş ve mesleki konularda ortaklı işleriniz varsa çatışmalara açık durumlar oluşacağından ani kararlardan, öfke yaratacak durumlardan uzak durmanız yararınıza olacaktır.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Başak Burcu:

Haftaya günün ilk yarısı kendinizi daha rahat ortaya koyacağınız etkiler oluşurken, organize olacağınız konulara daha çok yönelebilirsiniz. Öğleden sonra Ay’ın Terazi burcuna geçmesiyle beraber parasal konular, maddi kaynaklarınız, kazanç oluşumlarınızı içeren konular daha etkili olacak. Pazartesi günü Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle günlük planlarınızın ilerleyişinde oluşacak fırsatlar çalışma koşullarınızda olumlu gelişmeler ya da parasal kazançlar sağlık konularında da güçleneceğiniz bir dönem başlayacak.

Pazartesi günü kesinleşen ve çarşamba gününe kadar sürecek olan Güneş Mars karesi uzak alanda bulunan kişilerden sağlık sorunları ile ilgili haberler alabilirsiniz. Seyahat planlarınız varsa ani değişiklikler söz konusu olabilir. Yabancılarla ortak işlerde bulunuyorsanız bazı zorlanmalar karşınıza çıkabilir. Fikirlerinizi ortaya koyarken fazla çatışmacı olmamaya, oluşabilecek pürüzlerde esnek olmaya devam edin.

Cuma günü oluşan Venüs Satürn kavuşumu günlük hayatınızda oluşabilecek bir fırsat ya da bir destekle yeni bir oluşum içerisine girebileceğinize işaret etmekte.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Terazi Burcu

Haftaya günün ilk yarısı enerjiniz biraz düşük olabilir, kendinizi biraz geri planda tutmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra Ay’ın sizin burcunuza geçmesiyle beraber kendinizi daha rahat ortaya koyacağınız enerjilerle uyumlanırken denge kurmak kolaylaşacak.

Pazartesi günü Venüs’ün Kova burcunuza geçmesiyle beraber aşk hayatınızda oldukça olumlu bir döneme başlayacaksınız. Venüs aşk, çocuklar, hobileriniz, yaratıcılığınız, hayattan zevk aldığınız tüm konularda size hem fırsat yaratırken hem de yeni başlangıçlar yapacağınız durumlar oluşturabilir. Yalnız Teraziler için yeni başlayacak aşk ilişkileri olabilir, fakat Merkür’ün retro olduğunu bilerek hareket etmenizde fayda var.

Pazartesi günü kesinleşen Çarşamba gününe kadar sürecek olan Güneş Mars karesi finans konularında riskli konulardan uzak durmanız, özellikle keyfinize yapacağınız harcamalarda daha dikkatli hareket etmeniz gerekebilir. Spor gibi aktiviteler ile uğraşıyorsanız sakatlıklara karşı dikkatli olmanızda yarar var.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Akrep Burcu:

Haftaya günün ilk yarısı daha çok sosyal konular, organize olacağınız planlar ya da iş kaynaklı maddi kazançlarınız ön plana çıkarken, günün ikinci yarısı enerjiniz biraz düşük hissedebilir kendinizi daha çok geri planda tutmak isteyebilirsiniz. Ya da yapacağınız planlarda çok istekli olmayabilirsiniz. Pazartesi günü Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle beraber ev, aile ve yuva konularınızda daha olumlu bir döneme başlayacaksınız. Eviniz ile ilgili yeni düzenlemeler yapabilir, evinizi yeniden dekore etmek isteyebilir, eviniz ile daha çok uğraşacağınız alanlar açabilirsiniz. Aile alanında ortak kazançlarınız varsa parasal konularda da olumlu durumlar oluşabilir. Aile bireyleri ile iletişiminiz daha yapıcı bir hal alıp fikirlerinizi daha rahat ortaya koyabilirsiniz.

Pazartesi günü kesinleşen Çarşamba gününe kadar sürecek olan Güneş Mars karesi evlilik, ortaklık gibi konularda sürtüşme oluşacak durumları açığa çıkartabilir. Benliğinizi ortaya koyarken daha tartışmacı ve savaşçı bir ruh haline geçebilir, bazı durumlarda hızlı kararlar almak isteyebilirsiniz. Yapıcı olmaya ve mevcut düzeninizi koruyarak hareket etmeye özen gösterin.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Yay Burcu:

Haftaya günün ilk yarısı daha çok iş ve mesleki konularınız ön plana çıkarken günün ikinci yarısı sosyal planlarınız, arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonlar ya da iş kaynaklı kazançlarınızı ilgilendiren konular daha çok gündeminize gelecek. Pazartesi günü Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle beraber yakın çevre bağlantılı kişilerle oluşacak projeler, kardeşlerden destek, eğitim, medya ya da yayın konularında olumlu ilerleyebileceğiniz ve bazı fırsatlar elde edebileceğiniz bir sürece başlayacaksınız.

Pazartesi günü kesinleşen ve Çarşamba gününe kadar etkisi sürecek olan Güneş Mars karesi iletişime dayalı planlarınızda bazı aksamalar oluşturabilir, ya da iş alanında ortak çalışma yürüttüğünüz kişilerle bazı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Sakin ve ani kararlar almadan fikir çatışmaları oluşursa daha esnek yaklaşımlarla hareket etmek size daha yararlı etkiler yaratacaktır.

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Oğlak Burcu:

Haftaya günün ilk yarısı uzak alandan alacağınız haberler ya da varsa eğitim konularının daha çok gündeminizi meşgul edeceği etkilerle başlarken, öğleden sonra daha çok iş ve mesleki konular, toplum içinde oluşacak planlarınızın ön plana çıkacağı etkilerle devam edeceksiniz.

Pazartesi günü Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle beraber maddi kaynaklarınız, parasal konular ve gelir dengenizi oluşturacak planlarda olumlu ve kazançlı bir sürece başlayacaksınız. Venüs bu alanda yeni kaynaklar oluştururken para akışınızı hızlandırıp çok daha rahat parayı dengelemenize yardımcı olacak.

Pazartesi kesinleşen ve Çarşamba gününe kadar etkisi sürecek olan Güneş Mars karesi aşk hayatınız, değer içeren konular ya da harcamalarınızda risk içeren durumlarda bazı olumsuzluklar yaratabilir. benliğinizin öne çıkmasıyla aceleci ve yanlış kararlar alma eğilimi oluşabilir. Sakin ve mevcut düzeninizi koruyarak kararlar almaya özen gösterin

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Kova Burcu:

Haftaya günün ilk yarısı ortak kazançlar, ödemeler gelir gider dengesini içeren konularla başlarken, öğleden sonra daha çok uzak alan kişilerle oluşacak planlara yöneleceksiniz. Pazartesi günü Venüs sizin burcunuza geçiş yapıyor. Venüs bu süreçte size kendinize yönelmenize yardımcı olurken aşk, değer, bakım, yeni fırsatlar hatta parasal kazançlar konusunda yardımcı etkiyi oluşturacak. Kendinizi çok daha olumlu yansıtacağınız bir süreç olacağından yeni oluşturacağınız fikir ya da projeleri de kolaylıkla hayata geçirebileceksiniz.

Pazartesi günü kesinleşen ve Çarşamba gününe kadar etkisi sürecek olan Güneş Mars karesi ev ve aile konularında bazı olumsuzlukları ortaya çıkarabilir. Aile bireyleriyle tartışmalı durumlar ortaya çıkabilir veya evinizle ilgili bir tadilat gibi bir durum söz konusu olabilir. Kararlarınızı sakin ve düşünerek almaya özen gösterin.

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili Balık Burcu:

Haftaya günün ilk yarısı evlilik, beraberlik ya da ortaklık gibi konuların daha çok gündeminizde olacağı etkilerle başlarken, öğleden sonra daha çok finans kaynaklarınız ya da ödemelerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Pazartesi günü Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle içsel dengenizi daha kolay bulacağınız değer konularını daha çok kendi içinizde sorgulayacağınız bir sürece adım atacaksınız. Aşk ve parasal konularda beklenmedik gelişmeler ya da destek göreceğiniz fırsatlarda karşınıza çıkabilir.

Pazartesi günü kesinleşen ve Çarşamba gününe kadar etkisi hissedilecek olan Güneş Mars karesi yakın çevre bağlantılı kişiler, kardeşler ya da iş alanında ortak çalıştığınız kişilerle bazı iletişimsel sıkıntıları ortaya çıkarabilir. Fikir çatışmalarından kaynaklı tartışma oluşacak durumlar veya planlarınızda ani değişimler söz konusu olabilir.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)